Mērķi

Balvas misija ir veicināt cilvēka izaugsmi un vairot Latvijas iedzīvotāju labklājību.

Balvas mērķi:

  • Vairot cilvēka izaugsmes nozīmi Latvijā
  • Rosināt jaunas sociālās atbildības iniciatīvas un atspoguļot labās prakses piemērus
  • Godināt cilvēkus un organizācijas, kas sekmē cilvēka izaugsmi Latvijā

Covid-19 radītā krīze ieviesusi korekcijas arī par tradīciju kļuvušajā balvu konkursā “Cilvēka izaugsmei”, ko organizē Latvijas Pilsoniskā alianse sadarbībā ar ASV vēstniecību Latvijā. Organizatori sešus gadus ir godinājuši cilvēkus, organizācijas un uzņēmumus, kuri nesavtīgi palīdzējuši līdzcilvēkiem un veicinājuši Latvijas labklājību.

Piedzīvotā ārkārtējā situācija valstī ir pierādījusi, ka grūtībās sabiedrība spēj apvienoties, lai sniegtu atbalstu tiem, kam tas ir visvairāk nepieciešams. Un Covid-19 radītās krīzes laiks izgaismojis neskaitāmas iniciatīvas – labos darbus, sniedzot atbalstu tiem, kas nonākuši grūtībās krīzes dēļ, kas izpaužas kā sociālo pakalpojumu sniegšana, brīvprātīgais darbs, ziedojumi, dažādas uzņēmumu sociālās atbildīgas aktivitātes un citādas formas atbalsts.

Tāpat kā iepriekšējos gadus, balvas pretendentus bija iespēja nominēt četrām kategorijām: par sociālo atbildību, par izcilu ieguldījumu izglītībā, par izcilu ieguldījumu veselībā un labklājībā, par izcilu ieguldījumu Latvijas nākotnē. 

Vienlaikus informējam, ka ņemot vērā šī brīža ierobežojumus un neskaidrību par tuvāko nākotni, iepriekš plānoto svinīgo ceremoniju š.g. 24.septembrī, esam nolēmuši pārcelt uz vēlāku laiku, un par konkrētu datumu informēsim pēc iespējas ātrāk.

 .