Vērtēšana

Pieteikumus 2018. gadā izskatīs žūrijas komisija, kuras sastāvā ir partneru organizāciju un citi pilsoniskās sabiedrības pārstāvji, kā arī iepriekšējo gadu laureāti.

Pretendentus uz balvu "Cilvēka izaugsmei" vērtē sekojoša žūrija:

  
Arnis Kākulis, AECOM Baltijas reģiona direktors, Amerikas Tirdzniecības palātas Latvijā prezidents
Arnis Kākulis ir AECOM Baltijas reģiona direktors kopš 2007.gada. Viņa galvenā darbības sfēra ir dažādu biznesa sektoru klientu piesaiste komplicētiem projektiem stratēģiskās plānošanas un projektēšanas vadības jomā. Arnis šobrīd ir arī AECOM transportēšanas biznesa sektora vadītājs Baltijā. Iepriekš Arnis astoņus gadus strādāja Čikāgā, OWP/P,  daudznozaru arhitektūras, inženierijas un konsultāciju pakalpojumu uzņēmumā, kas nodarbināja 300 cilvēkus. Pirms OWP/P, Arnis bija SYLLA korporācijas vice izpilddirektors. Arnis ir ieguvis maģistra grādu arhitektūrā un maģistra grādu pilsētu plānošanā Viskonsīnas Milvoki universitātē, ASV. Arī bakalaura studijas viņš pabeidza šajā universitātē. Kopš 2013.gada marta Arnis ieņem valdes locekļa amatu Amerikas Tirdzniecības palātā Latvijā.
 
Kristīne Zonberga, Latvijas Pilsoniskās alianses direktore

Latvijas Pilsoniskās alianses direktore, ar 7 gadu pieredzi pētniecības jomā un vairāk kā 5 gadu pieredzi nevalstiskajā sektorā. Kristīne pārstāv un aizstāv kopējās pilsoniskās sabiedrības intereses pašvaldību un nacionālā līmenī, nodrošina sabiedrības līdzdalības kvalitātes uzraudzību un praksi publiskajā pārvaldē, kā arī sniedz konsultācijas un apmācības nevalstisko organizāciju juridiskos, organizāciju vadības jautājumos un pilsoniskajā līdzdalībā. Publikāciju autore par publiskās pārvaldes un pilsoniskās līdzdalības jautājumiem. Ir ieguvusi sociālo zinātņu bakalaura grādu politikas zinātnē un profesionālo maģistra grādu valsts pārvaldē.

  Čads Tvitijs, ASV Vēstniecības Latvijā preses un kultūras atašejs

Čads Tvitijs pārvalda ASV vēstniecības Rīgā kultūras, izglītības un mediju jautājumus. Viņš pievienojās ASV Ārlietu dienestam 2009. gadā un ir strādājis arī Maskavā, Singapūrā un Londonā. Pirms pievienošanās Ārlietu dienestam Čads bija mārketinga un komunikāciju direktora vietnieks Arizonas Alianses bankā, viņa dzimtajā pilsētā Fīniksā, Arizonā. Čadam ir bakalaura grāds žurnālistikā, kas iegūts Arizonas Universitātes Valtera Kronkaita Masu komunikācijas skolā, un bakalaura grāds krievu mākslā, kas iegūts Arizonas Valsts universitātē. Arizonas štatā Čads arī strādāja basketbola komandas “Phoenix Suns” (Nacionālā Basketbola asociācija) mediju attiecību departamentā.

 

Māra Sīmane, Pārresoru koordinācijas centra Attīstības plānošanas nodaļas konsultante

Māra Sīmane ir konsultante Ministru prezidentes paspārnē esošajā Pārresoru koordinācijas centrā. Māras pārziņā ir Nacionālā attīstības plāna 2014-2020 prioritāte "Cilvēka drošumspējas stiprināšana". Viņa bija galvenā redaktore "Latvija. Pārskats par Tautas attīstību. Cilvēkdrošība.", kas ieguva Apvienoto Nāciju balvu par izcilību tautas attīstības inovācijās 2004.gadā un ir izstrādājusi pirmo ziņojumu par Tūkstošgades attīstības mērķiem Latvijā. Māra no 2006.-2011. gada vadīja Latvijas Platformu attīstības sadarbībai (LAPAS) - organizāciju, kas apvieno nevalstiskās organizācjias, kas nodarbojas ar attīstības sadarbību un attīstības izglītību.

Hamid Ladjevardi, American Baltic Investments priekšsēdētājs

Hamids Ladjevardi ir nevalstisko organizāciju - Latvijas Audžuģimeņu apvienība un Kids First Fund padomes loceklis, kuras darbojas bērnu labklājības veicināšnas jomā. Pirms tam viņš bija pirmā privātā fonda Baltijas valstīs - Baltijas fonda 1, L.P.,  kurš dibināts 1994. gadā, līdzdibinātājs un vadītājs. Viņš ir aktīvi iesaistījies investīciju projektos Baltijas valstīs kopš 1991. gada beigām. Kalifornijas universitātē Hamids Ladjevardi ir ieguvis ekonomikas un politikas zinātņu bakalaura grādus un pēc tam ieguvis MBA Hārvardas Biznesa skolā. Hamids Ladjevardi ir ASV-Baltijas fonda līdzpriekšsēdētājs, kas veicina demokrātiju, brīvo tirgu, ieguldījumu kultūras apmaiņai ar Baltijas valstīm.
                
 

Adriāna Kauliņa, Swedbank Korporatīvo attiecību vadītāja

RBS MBA, kopš 2014.gada veido Swedbank sabiedrības iesaistes stratēģiju, attīsta un īsteno Swedbank sociālās iniciatīvas un partnerības, Baltic PR Awards un Adwards novērtētas integrētas komunikācijas kampaņas. 2017.gada Balvas Cilvēka izaugsmei laureāta izglītības kategorijā - Swedbank Skolu programmas - veidotāja.
 Zaiga Pūce, biedrības "Ascendum" valdes priekšsēdētāja

Biedrības “Ascendum” valdes priekšsēdētāja, Laikmetīgās kultūras nevalstisko organizāciju asociācijas valdes locekle, Latvijas Pilsoniskās alianses padomes locekle un rīcībpolitikas un stratēģijas vadītāja. 16 gadu pieredze nevalstiskajā sektorā, vadot un attīstot nevalstiskās organizācijas, kas ir kļuvušas par pārmaiņu līderiem savās jomās. Zaiga vada veiksmīgu nevalstisku organizāciju un aktīvi pārstāv nevalstisko organizāciju intereses valdībā un valsts pārvaldē. Ir ieguvusi augstāko izglītību un maģistra grādu izglītības vadībā un bakalaura grādu tiesību zinātnēs.


Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .