Kā pieteikties?

Nominācijas var iesniegt no 2019. gada 15. marta līdz 31. maijam

Balvas pretendenti var būt Latvijas iedzīvotāji, kā arī uzņēmējsabiedrības, biedrības un nodibinājumi, kas reģistrēti Latvijas Republikā.

Pretendentus balvas saņemšanai var izvirzīt jebkura fiziska vai juridiska persona. Pretendenti nevar izvirzīt paši savu kandidatūru, kā arī iepriekšējo gadu konkursa laureāti nevar tikt izvirzīti balvai atkārtoti, bet atkārtoti var tikt izvirzīti iepriekšējo gadu balvas pretendenti.

Pieteikumā jāiekļauj informācija par balvas pretendentu, pamatojums, iniciatīvas apraksts, panākumi un rezultāts, kā arī vismaz viena atsauksme.

Lai iesniegtu kandidatūru balvai „Cilvēka izaugsmei”, lūdzu, aizpildiet nominācijas pieteikuma veidlapu, sniedzot informāciju par Jums un Jūsu izvirzīto pretendentu. Pieteikumi jāiesniedz citas personas vārdā. Pretendenti nevar izvirzīt paši sevi. Nominācijas var iesniegt no 2019. gada 15.marta līdz 31. maijam. Neskaidrību gadījumā sazinieties ar Balvas organizatoriem elektroniski: info@cilvekaizaugsme.lv. Iesniedzot nominācijas pieteikumu, Jūs piekrītat informācijas izmantošanai, apstrādāšanai un atļaujat organizētājiem izmantot norādīto informāciju, ieskaitot personas datus bez atlīdzības reklāmas un publicitātes nolūkos, kas saistīti ar balvu „Cilvēka izaugsmei”. Lai saņemtu papildu informāciju un pārbaudītu informācijas patiesumu, organizētāji var sazināties ar Jums un Jūsu izvirzīto pretendentu.

Informācija par Balvas cilvēka izaugsmei vadlīnijām ir pieejama šeit un konkursa nolikums ir atrodams šeit.

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .