Laureāti 2016

Uzvarētājs kategorijā „Par sociālo atbildību” Zigmunds Zaļenko ir remotstrādnieks divās pašvaldības iestādēs Brocēnu PII “Mūsmājas” un Brocēnu novada jauniešu centra „Kopā”. Pagājušajā gadā kopā ar bērniem un jauniešiem viņa vadībā tapa vides objekts “Putnu viesnīca” putnu būru koks ar 80 putnu būriem. Zigmunds savā novadā iesaista arvien vairāk bērnu “Ripo auto” nodarbībās jeb koka auto modeļu gatavošanā un sacensībās. 


Uzvarētājs kategorijā „Par izcilu ieguldījumu izglītībā”: Accenture Latvijas filiāle ar sociālo izglītības projektu Start(IT). Start(IT) ir datorzinību un programmēšanas pamatu apguves platforma skolēniem visā Latvijā. Projektā līdz šim iesaistījušās vairāk nekā 300 skolas, ir izveidotas 140 datorikas mācību stundas un 50 programmēšanas mācību lekcijas. 

Uzvarētājs kategorijā „Par izcilu ieguldījumu veselībā un labklājībā”: Bērnu paliatīvās aprūpes biedrība cenšas attīstīt un ieviest vienotu pieeju bērnu paliatīvās aprūpes pakalpojumu nodrošināšanā, veicināt pakalpojuma pieejamību visām ģimenēm, kurās ir bērni ar neizārstējamām slimībām, kā arī attīstīt brīvprātīgo kustību un informēt sabiedrību par bērnu paliatīvās aprūpes pakalpojumu.


Uzvarētājs kategorijā „Par izcilu ieguldījumu Latvijas nākotnē”: TechHub Rigadibinātājs Andris Bērziņš, kuram ir liela pieredze jaunuzņēmumu attīstīšanā. 2012.gada februārī Andris ar domubiedriem radīja kopēju darba telpu, "startup" ekosistēmas centru, Londonas tehnoloģiju inkubatora “TechHub” filiāli Rīgā, kas kļuvusi par vienu no spēcīgākajām jauno uzņēmēju kustībām Baltijā – "TechHub Riga", sekmējot Latvijas tehnoloģiju uzņēmumu attīstību.